Про компанію

"Остерський м`ясопродукт"Наша компанія розпочала свою діяльність з вересня 2008 року під найменуванням ТОВ "ОСТЕРФУДС", а з січня 2014 року і по теперішній час успішно продовжує і розвиває свою роботу вже ТОВ "Остерський м`ясопродукт".

Основна діяльність нашої компанії - переробка та виробництво м'ясних продуктів, а саме - м'ясо птиці механічної обвалки (курячий фарш ММО), м'ясна обрізь та інші курячі продукти для виготовлення ковбасних виробів і напівфабрикатів.

Обсяг переробки вхідної сировини до кінця 2016 року склав 320 тонн на місяць. У II кварталі 2017 року, ми розширили виробництво до 550 тонн на місяць, і вже до кінця року плануємо збільшення ще на 50%.

І на цьому ми не зупинимося!

Уже в планах на найближчі 3-5 років запуск власної птахофабрики з вирощування, забою і розрубу курей-бройлерів, відкриття мережі магазинів курячої продукції і будівництво комбікормового заводу.

Звичайно, наші високі досягнення і реалізація майбутніх планів можливі тільки при наявності сильної, згуртованої і професійної Команди, яка у нас є. Користуючись нагодою, висловлюю подяку своїм колегам і запрошую в нашу Команду досвідчених фахівців на керівні посади для організації діяльності нових підприємств, і молодих амбітних співробітників з перспективою в кар'єрному зростанні. Опис посад та вимоги Ви знайдете на сторінці Робота.

І звичайно, Дякую Вам, наші клієнти та партнери, за добру, багаторічну співпрацю! Ваша довіра допомагає нам розвиватися і змінюватися на краще, постійно рухаючись вперед.

Генеральний директор ТОВ "Остерський м`ясопродукт"

Юлія Моісєєва


Історія і перспективи нашої компанії


 • Вересень 2008

  Почала свою діяльність Компанія "ОСТЕРФУДС"
 • Січень 2014

  Продовжує і розвиває свою роботу вже ТОВ "Остерський м`ясопродукт"
 • Грудень 2016

  Обсяг переробки вхідної сировини склав 320 тонн на місяць
 • Квітень 2017

  Розширення виробництва до 550 тонн на місяць
 • Червень 2017

  Запуск нового обладнання та впровадження інноваційних технологій у виробничий процес.
 • Липень 2017

  Розпочато випуск нової продукції - Фарш Бадер 3 мм.
 • Листопад 2017

  Установка нового холодильного обладнання - швидкоморозильних плиткових холодильників.
 • Січень 2018

  Розширення виробництва до 700 тонн на місяць.

Відгуки


Review7
Review6
Review5
 

Наші партнери